تور راین و بم

تور راین و بم یک روزه با رهنمای گردشگری محلی با بازدید از ارگ راین و ارگ بم
شروع: حدود ساعت 9 از شهر کرمان
پایان: حدود ساعت 21 در شهر کرمان
مدت: 1 روزه
درجه سختی: 3 از 5
مسافت حدودی پیمایش: 450 کیلومتر

تور راین و بم، یک تجربه یک روزه در دل تاریخ دیار کرمیان است. در این تور به مدت یک روز به دیدن دو ارگ مهم کرمان و ایران می روید. ارگ بم و ارگ راین که هر دو رکورد دار بزرگترین بناهای خشتی جهان هستند. ضمن اینکه ارگ بم به عنوان میراث جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده است.

ابتدای صبح توسط راهنمای گردشگری حرفه ای و محلی به همراه خودرو مورد استقبال قرار خواهید گرفت.اول به سوی شهر راین حرکت خواهید کرد. این سفر به طول حدود 120 کیلومتر تقریبا یک ساعت و نیم زمان خواهد برد. شه راین یک شهر ییلاقی و زیبا با سابقه ای کهن در تاریخ و صنایع دستی به خصوص چاقو سازی است. در این شهر به دیدن ارگ زیبای راین خواهید رفت. این ارگ به عنوان دومین بنای بزرگ خشتی شناخته می شود. راهنمای شما از سابقه تاریخی ارگ برایتان بازگو خواهد کرد.

در شهر راین همچنین به صورت اختیاری می توانید به دیدن آبشار راین نیز بروید. این آبشار با 70 متر ارتفاع، یکی از جاذبه های طبیعی زیبای راین به شمار می رود که در دامنه های کوه زیبای هزار قرار دارد. این آبشار با حدود 15 کیلومتر فاصله از شهر قرار دارد. در صورت تمایل به بازدید از این آبشار، حتما راهنمای خود را قبل از سفر در جریان بگذارید.

پس از شهر راین به سوی شهر بم رهسپار خواید شد. این بخش از سفر به طول حدود 110 کیلومتر، تقریبا یک ساعت و نیم زمان خواهد برد. در شهر بم به دیدن ارگ شکوهمند بم خواهد رفت. بازدید شما با توضیحات راهنمای محلی جذاب تر نیز خواهد شد. بازدید از ارگ بم به دلیل هوای مطلوب تر بم در بعد از ظهر و همچنین زاویه قرارگیری دیوارهای ارگ، به هنگام بعد از ظهر و غروب توصیه میگردد. پس از بازدید از ارگ زیبای بم، به سوی کرمان حرکت خواهید کرد و بعد از حدود دو ساعت، به کرمان خواهیم رسید.

بازدید ها و تجربه ها

موارد اختیاری

لوازم مورد نیاز

لیست قیمت

گروه کوچک (1 تا 4 نفر)
ترانسفر خودرو سواری
راهنما راننده رسمی حرفه ای
آب و میان وعده
بیمه
3.000.000 تومان
گروه متوسط (5 تا 15 نفر)
ترانسفر ون، مینی بوس یا اتوبوس
راهنما گردشگری رسمی حرفه ای
آب و میان وعده
بیمه
7.500.000 تومان

جهت اجرای تور برای گروه های بیشتر از 4 نفر با ما تماس بگیرید.

رزرو تـور

برای رزرو این تور می توانید به طور مستقیم با مسئول هماهنگی تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

رزرو تلفنی:

رزرو اینترنتی: