تور کلوت های شهداد

تور یک روزه خصوصی شهداد شامل بازدید از کلوت های شهداد، جنگل نبکا و ...
شروع: ساعت 9 از شهر کرمان
پایان: حدود ساعت 22 در شهر کرمان
مدت: 1 روزه
درجه سختی: 3 از 5
مسافت حدودی پیمایش: 300 کیلومتر

تور کلوت های شهداد یک تجربه یک روزه جذاب از کویر بی نظیر لوت است. در این تور علاوه بر بازدید از کویر شهداد، از چندی از مکان های تاریخی این خطه نیز بازدید خواهید داشت.

در تور کلوت های شهداد راهنمای گردشگری محلی با خودروی متناسب گروه شما به استقبالتان می آید. خودروی شما به فراخور تعداد همراهان از نوع سواری یا مینی بوس و ون خواهد بود. در تمام طول مسیر، یک راهنمای محلی حرفه ای از سابقه تاریخی و خصوصیات طبیعی منطقه برایتان روایت خواهد کرد.

سفر تا شهر شهداد به طول 100 کیلومتر حدود یک ساعت زمان خواهد برد. در طول مسیر می توانید از روستای سرسبز و ییلاقی سیرچ نیز دیدن کنید که زادگاه نویسنده شهیر کرمانی هوشنگ مرادی کرمانی است و همچنین میتوانید نگاهی به سرو 700 ساله این روستا نیز بیندازید.

شهر شهداد میزبان مردمی خونگرم و مهمان نواز و چندی جاذبه تاریخی است. شهداد با پیشینه ای چندین هزار ساله، شانه به شانه تمدن های کهن ایران زمین، حرف برای گفتن دارد. آثار بسیاری از تمدن کهن شهداد در موزه های کرمان، ایران باستان و دیگر کشور ها نگهداری می شوند. شما می توانید در این شهر به آب انبار جذاب و نخلستان های این شهر سری بزنید.

کلوت های شهداد حدود 40 کیلومتر بعد از شهر قرار دارند. بعد از بازدید از شهر به سوی کویر رهسپار می شویم. در طول مسیر از جاذبه هایی چون پارک نبکا و قلعه شفیع آباد دیدن می کنیم. در نهایت کلوت های شهداد و افق های دل انگیزش، توقف بعدی ما خواهد بود.

بعد از تماشای غروب و گذراندن چندی در کویر، به سوی کرمان باز خواهیم گشت. حدود دو ساعت بعد به کرمان خواهیم رسید.

در صورت تمایل می توانید از تور کرمان و شهداد ، تور ماهان و شهداد و تور کلوت های شهداد با کمپ شبانه نیز بازدید کنید.

بازدید ها و تجربه ها

موارد اختیاری

لوازم مورد نیاز

لیست قیمت

تور استاندارد (برای 2 تا 4 نفر)
خدمات شامل: خودرو سواری، راهنما راننده گردشگری، پذیرایی میان وعده، بیمه
2.400.000 تومان
تور استاندارد + ناهار (برای 2 تا 4 نفر)
خدمات شامل: خودرو سواری، راهنما راننده گردشگری، یک وعده ناهار، پذیرایی میان وعده، بیمه
3.000.000 تومان
تور استاندارد + پذیرایی + گشت آفرود (برای 2 تا 4 نفر)
خدمات شامل: خودرو سواری، گشت سافاری با خودرو دو دیفرانسیل در عمق کویر، راهنما راننده گردشگری، یک وعده ناهار، پذیرایی میان وعده، بیمه
6.500.000 تومان

جهت اجرای تور برای گروه های بیشتر از 4 نفر با ما تماس بگیرید.

رزرو تـور

برای رزرو این تور می توانید به طور مستقیم با مسئول هماهنگی تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

رزرو تلفنی:

رزرو اینترنتی: