تور کلوت های شهداد با کمپ شبانه

تور کلوت های شهداد با کمپ شبانه سافاری و دو وعده پذیرایی
شروع: حدود ساعت 13 روز اول از شهر کرمان
پایان: حدود ساعت 11 روز بعد در شهر کرمان
مدت: یک و نیم روز
درجه سختی: 3 از 5
مسافت حدودی پیمایش: 330 کیلومتر

تور کلوت های شهداد با کمپ شبانه، یک تجربه خاص و بینظیر از کویر زیبای شهداد در کرمان است که در کنار آن تجربه سافاری و کمپ شبانه را نیز خواهید داشت. این تور به میزبانی راهنمایان حرفه ای محلی برای شما برنامه ریزی و اجرا می شود.

در این تور در ساعت هماهنگ شده راهنمای شما با خودرو به استقبال شما خواهد آمد. خودرو به فراخور تعداد همراهان از نوع سواری، ون یا مینی بوس خواهد بود. ابتدا به سوی شهر شهداد سفر خواهید کرد. این بخش از سفر به طول حدود 100 کیلومتر تقریبا یک ساعت زمان خواهد برد.

در شهر شهداد به دیدن جاذبه های تاریخی و نخلستان های این شهر خواهیم رفت. راهنمای شما از سابقه بلند تاریخ شهداد برایتان روایت خواهد کرد. سپس به سوی کویر حرکت خواهیم کرد. در مسیر به دیدن پارک نبکا و قلعه شفیع آباد نیز می رویم.

تور بعد از این با خودروهای دو دیفرانسیل ادامه خواهد داشت. به هنگام بعد از ظهر در دل کلوت های شهداد تجربه سافاری خواهیم داشت. همچنین در میان کویر قدم خواهیم زد. سکوت کویر و منظره افق کلوت های شهداد تجربه ای فراموش نشدنی است.

به هنگام غروب نیز، تیم اجرایی برای شما چادر و تجهیزات کمپ را برپا خواهند کرد و شام نیز سرو خواهد شد. تجربه شب نشینی دور آتش و دل سپردن به آسمان پر ستاره کویر از آن دست تجربه هاست که هرگز فراموش نخواهید کرد.

صبح فردا بعد از تماشای طلوع خورشید از قلب کویر، صبحانه فراهم خواهد شد و بعد از جمع آوری کمپ، به سوی شهداد باز میگردیم و در نهایت با خودروی اصلی تور به کرمان باز خواهیم گشت.

توجه داشته باشید که تور کلوت های شهداد با کمپ، به طور ذاتی مقداری هیجان انگیز بوده و ضمنا در بخش کمپ تا صبح به سرویس بهداشتی دسترسی نخواهید داشت. لذا این تور مناسب افراد خیلی مسن و یا خردسالان نیست.

برنامه های جانبی

در تور کلوت های شهداد با کمپ شبانه، می توانید برخی برنامه های جانبی را نیز سفارش دهید. در صورت تمایل این برنامه های قابل هماهنگی بوده و تیم مربوطه در محل کمپ حضور خواهند داشت.

برنامه رصد آسمان شب

در این برنامه گروهی از منجمان محلی با تجهیزات مربوطه در محل کمپ حاضر خواهند شد تا ضمن ارائه قصه های مرتبط با نجوم، با تجهیزات خود تجربه رصد آسمان شب را برای شما رقم بزنند. بدیهی است که سفارش این برنامه وابسته به شرایط جوی میس هست و حدود سه میلیون تومان به هزینه تور شما اضافه خواهد کرد.

برنامه سینمای کویری

در صورت تمایل می توانید سینمای کویری را نیز سفارش دهید. در این برنامه، با تجهیزات صوتی و تصویری مناسب، تجربه تماشای فیلم در دل شب کویری را خواهید داشت. این برنامه حدود چهار میلیون تومان به هزینه تور اضافه خواهد کرد.

در صورت تمایل از تور یک روزه شهداد، تور کرمان و شهداد و تور ماهان و شهداد بازدید کنید.

بازدید ها و تجربه ها

موارد اختیاری

لوازم مورد نیاز

لیست قیمت

گشت کویر
خدمات شامل: گشت سافاری با خودرو دو دیفرانسیل، راهنمای محلی، پذیرایی میان وعده، یک وعده شام، یک وعده صبحانه، برپایی کمپ و رختخواب، بیمه
به هزینه فوق مبلغ 2.500.000 تومان برای ترانسفر رفت و برگشت از کرمان تا شهداد با خودرو سواری، افزوده خواهد شد.
هر نفر 2.000.000 تومان

جهت اجرای تور برای گروه های بیشتر از 4 نفر با ما تماس بگیرید.

رزرو تـور

برای رزرو این تور می توانید به طور مستقیم با مسئول هماهنگی تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

رزرو تلفنی:

رزرو اینترنتی: