تور شهر کرمان

تور شهر کرمان همراه با راهنمای محلی و بازدید از بافت تاریخی، مجموعه گنجعلی خان و باغ فتح آباد
شروع: ساعت 9 از شهر کرمان
پایان: حدود ساعت 20 در شهر کرمان
مدت: 1 روزه
درجه سختی: 1 از 5
مسافت حدودی پیمایش: 35 کیلومتر

تور شهر کرمان یک گشت و گذار یک روزه در دل تاریخ و فرهنگ کرمان است. با این تور در دل بازار قدیم کرمان قدمی خواهیم زد و همچنین به دیدن چندی از جاذبه های تاریخی دیگر کرمان خواهیم رفت. در پایان نیز به دیدن باغ زیبای فتح آباد خواهیم رفت.

در تور شهر کرمان در حدود ساعت 9 صبح راهنمای محلی با خودرو به استقبال شما خواهد آمد. خودروی تور شما به فراخور تعداد همراهان خودروی سواری، ون، مینی بوس و یا اتوبوس خواهد بود. در این تور به دیدن مجموعه بازار قدیم کرمان خواهید رفت. این بازدید شامل مجموعه گنجعلیخان، وکیل، ابراهیم خان و … است.

بازدید از مسجد جامع کرمان با 700 سال تاریخی یا مسجد ملک با 900 سال قدمت از دیگر بازدید های تور شهر کرمان خواهد بود. همچنین به دیدن یخدان شگفت انگیز مویدی و کتابخانه ملی خواهیم رفت. در این تور امکان بازدید اختیاری از آتشکده کرمان را نیز خواهید داشت. بازدید از گنبد جبلیه، یادگار عصر ساسانی نیز بازدید از بازدید های دیگر تور است. آخرین بازدید این تور باغ فتح آباد خواهد بود. چرا که زیباترین شکل این باغ به هنگام شب است. این باغ 14 کیلومتر خارج از شهر کرمان قرار دارد. در نهایت پس از گذراندن اوقاتی خوش، به سوی کرمان باز خواهیم گشت.

در صورت تمایل امکان بازدید از باغ موزه هرندی (موزه باستان شناسی و سازهای سنتی)،موزه هنرهای معاصر و موزه اسلحه نیز مقدور است. این بازدید ها با هماهنگی راهنما قابل جایگزینی با بازدیدهای دیگر است.

در صورت تمایل می توانید از تور شهر کرمان و ماهان و همچنین تور کرمان و کلوت های شهداد هم بازدید کنید.

بازدید ها و تجربه ها

موارد اختیاری

لوازم مورد نیاز

لیست قیمت

تور استاندارد (برای 2 تا 4 نفر)
خدمات شامل: ترانسفر خودرو سواری، راهنما راننده رسمی حرفه ای، پذیرایی میان وعده، بیمه
1.500.000 تومان
تور استاندارد + پذیرایی (برای 2 تا 4 نفر)
خدمات شامل: ترانسفر خودرو سواری، راهنما راننده رسمی حرفه ای، پذیرایی میان وعده، یک وعده ناهار، بیمه
2.000.000 تومان

جهت اجرای تور برای گروه های بیشتر از 4 نفر با ما تماس بگیرید.

رزرو تـور

برای رزرو این تور می توانید به طور مستقیم با مسئول هماهنگی تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

رزرو تلفنی:

رزرو اینترنتی: