Search
Search

تور شهر کرمان و ماهان

تور خصوصی یک روزه کرمان و ماهان با بازدید از مجموعه گنجعلیخان، باغ شاهزاده و ...
شروع: ساعت 9 از شهر کرمان
پایان: ساعت 20 در شهر کرمان
مدت: 1 روزه
درجه سختی: 2 از 5
مسافت حدودی پیمایش: 60 کیلومتر

تور کرمان و ماهان یک تور سبک و جذاب برای گشت و گذار در زیباترین جاذبه های منطقه کرمان است. در این تور در محل اقامت به استقبالتان خواهیم آمد. ترانسفر این تور بنا به تعداد مسافرها با خودروی سواری، ون، مینی بوس و یا اتوبوس خواهد بود. یک راهنمای گردشگری محلی میزبان شما خواهد بود و از روایات و سابقه تاریخی بریتان بازگو خواهد کرد.

ابتدا در مجموعه بازار کرمان شامل گنجعیلخان، وکیل، ابرهیم خان و … قدمی خواهیم زد و از حمام مشهور گنجعلیخان نیز بازدید خواهیم داشت. سپس در امتداد راسته بازار به دیدن مسجد جامع خواهیم رفت تا با یکی از شگفتی های معماری ایران آشنا شویم. در ادامه به دیدن یخدان مویدی و کتابخانه ملی می رویم. بعد از صرف ناهار راه شهر ییلاقی ماهان را پیش می گیریم که به طول حدود 30 کیلومتر نیم ساعت زمان خواهد برد. در شهر ماهان به دیدن باغ شاهزاده خواهیم رفت تا یکی از زیباترین باغ های ایرانی ثبت یونسکو را به نظاره بنشینیم و بعد از آن راهی آستانه شاه نعمت ا… ولی خواهیم شد. در نهایت به سوی کرمان باز خواهیم گشت. این تور بعد از حدود نیم ساعت در شهر کرمان خاتمه خواهد یافت.

بازدید ها و تجربه ها

موارد اختیاری

لوازم مورد نیاز

لیست قیمت

گروه کوچک (1 تا 4 نفر)
خدمات: ترانسفر با خودرو سواری، راهنمای گردشگری محلی و بیمه
2.500.000 تومان برای کل گروه
گروه بزرگ (5 تا 15 نفر)
خدمات: ترانسفر با مینی بوس هیوندا، راهنمای گردشگری محلی و بیمه
5.000.000 تومان

رزرو تـور

برای رزرو این تور می توانید به طور مستقیم با مسئول هماهنگی تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

رزرو تلفنی:

هماهنگی از طریق تلگرام، واتس اپ و ایتا نیز مقدور است.

رزرو اینترنتی: