Search
Search

درباره کرمان تورز

کرمان تورز یک تیم از راهنمایان گردشگری محلی استان کرمان و ارائه کنندگان خدمات گردشگری در کرمان است که از سال 97 شروع به فعالیت نمود. هدف از تشکیل این تیم، گرد هم آوردن بهترین ارائه دهندگان خدمات گردشگری در کرمان است تا به بهترین شکل، میزبان مهمانان دیار کریمان باشیم. راهنمایان فعال در کرمان تورز، گلچینی از بهترین راهنمایان گردشگری با سابقه و دارای کارت رسمی راهنمای گردشگری از اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری هستند. کرمان تورز یک آژانس گردشگری نیست اما تورهای این تیم با هماهنگی و کسب مجوز از آژانس های معتبر گردشگری استان کرمان برگزار می گردند. سرپرست این تیم در حال حاضر آقای سعید، از راهنمایان گردشگری و عضو هیئت مدیره انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان کرمان است. 

فعالیت دیگر این تیم مشاوره به اپراتورهای گردشگری علاقمند جهت برگزاری تور در منطقه کرمان است. لذا آژانس ها و فعالین محترم گردشگری در سراسر کشور، جهت برگزاری تور در منطقه کرمان، می توانند روی کرمان تورز به عنوان مشاور محلی و راهنما حساب باز کنند.

کرمان تورز ضمنا به عنوان تولید کننده محتوا در حوزه گردشگری کرمان نیز فعالیت دارد. تصویر برداری و تولید محتوا توسط اعضای این تیم به جهت تبلیغ جاذبه های گردشگری کرمان، در زمره فعالیت های دیگر این تیم است.

ارسال ایمیل

با پر کردن فرم زیر می توانید برای ما ایمیل ارسال کنید